Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 22,969
· Najnowszy użytkownik: rachnasaxenaa
Witamy!

 

Witamy na stronie Gminnego Zakładu Utrzymania Dróg, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jeziorach Wielkich. Mamy nadzieję, że informacje zgromadzone tutaj przybliżą Państwu działalność naszej jednostki.

 

 

Życzymy przyjemnej lektury

 

 

Woda - komunikat
HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH
HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na terenie gminy Jeziora Wielkie od lipca do grudnia 2019r.

Płukanie podziemnej sieci wodociagowej
Newsy

W załączonych ZAWIADOMIENIE1ZAWIADOMIENIE2, ZAWIADOMIENIE3 oraz ZAWIADOMIENIE4 plikach informujemy i planowanych pracach związanych z obsługa i konserwacją gminnych sieci i urzadzeń wodociągowych

Nowe taryfy
Newsy

Informujemy, że w dziale Do pobrania znajduje się dokument z nowymi taryfami dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków na terenie gminy Jeziora Wielkie obowiązującymi od 01.04.2014r. do 31.03.2015 r.

Informacja dot. wygaśnięcia umów na odbiór odpadów komunalnych

W związku z wejściem w życie znowelizowanej ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tekst jednolity Dz. U. 2012 poz. 391 z późn. zm.) informujemy, iż zawarte przez Gminny Zakład Utrzymania Dróg Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jeziorach Wielkich umowy na odbiór odpadów komunalnych będą obowiązywały do dnia wejścia w życie nowego systemu w Gminie Jeziora Wielkie.

                Gminny Zakład Utrzymania Dróg Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jeziorach Wielkich oświadcza, że w chwili uruchomienia nowego systemu, to jest rozpoczęcie odbioru odpadów przez formę, z którą Gminą Jeziora Wielkie ma zawartą umowę umowy dotyczące odbioru odpadów komunalnych zawarte z tutejszym zakładem zostają automatycznie rozwiązane.

Zarządzenie w sprawie cen i opłat na 2012r.

W dziale "Do pobrania" zamieściliśmy Zarządzenie w sprawie cen i opłat na 2012 rok. 

Zapraszamy do pobierania!