Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 15,867
· Najnowszy użytkownik: ycumatila
Witamy!

 

Witamy na stronie Gminnego Zakładu Utrzymania Dróg, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jeziorach Wielkich. Mamy nadzieję, że informacje zgromadzone tutaj przybliżą Państwu działalność naszej jednostki.

 

 

Życzymy przyjemnej lektury

 

 

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH
HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na terenie gminy Jeziora Wielkie od lipca do grudnia 2019r.

Płukanie podziemnej sieci wodociagowej
Newsy

W załączonych ZAWIADOMIENIE1ZAWIADOMIENIE2, ZAWIADOMIENIE3 oraz ZAWIADOMIENIE4 plikach informujemy i planowanych pracach związanych z obsługa i konserwacją gminnych sieci i urzadzeń wodociągowych

Nowe taryfy
Newsy

Informujemy, że w dziale Do pobrania znajduje się dokument z nowymi taryfami dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków na terenie gminy Jeziora Wielkie obowiązującymi od 01.04.2014r. do 31.03.2015 r.

Informacja dot. wygaśnięcia umów na odbiór odpadów komunalnych

W związku z wejściem w życie znowelizowanej ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tekst jednolity Dz. U. 2012 poz. 391 z późn. zm.) informujemy, iż zawarte przez Gminny Zakład Utrzymania Dróg Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jeziorach Wielkich umowy na odbiór odpadów komunalnych będą obowiązywały do dnia wejścia w życie nowego systemu w Gminie Jeziora Wielkie.

                Gminny Zakład Utrzymania Dróg Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jeziorach Wielkich oświadcza, że w chwili uruchomienia nowego systemu, to jest rozpoczęcie odbioru odpadów przez formę, z którą Gminą Jeziora Wielkie ma zawartą umowę umowy dotyczące odbioru odpadów komunalnych zawarte z tutejszym zakładem zostają automatycznie rozwiązane.

Zarządzenie w sprawie cen i opłat na 2012r.

W dziale "Do pobrania" zamieściliśmy Zarządzenie w sprawie cen i opłat na 2012 rok. 

Zapraszamy do pobierania!