Aktualnie online
· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 23,090
· Najnowszy użytkownik: exibod
Witamy!

 

Witamy na stronie Gminnego Zakładu Utrzymania Dróg, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jeziorach Wielkich. Mamy nadzieję, Ĺźe informacje zgromadzone tutaj przybliżą Państwu działalność naszej jednostki.

 

 

Ĺťyczymy przyjemnej lektury

 

 

Woda - komunikat
HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH
HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na terenie gminy Jeziora Wielkie od lipca do grudnia 2019r.

Płukanie podziemnej sieci wodociagowej
Newsy

W załączonych ZAWIADOMIENIE1ZAWIADOMIENIE2, ZAWIADOMIENIE3 oraz ZAWIADOMIENIE4 plikach informujemy i planowanych pracach związanych z obsługa i konserwacją gminnych sieci i urzadzeń wodociągowych

Nowe taryfy
Newsy

Informujemy, Ĺźe w dziale Do pobrania znajduje się dokument z nowymi taryfami dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków na terenie gminy Jeziora Wielkie obowiązującymi od 01.04.2014r. do 31.03.2015 r.

Informacja dot. wygaśnięcia umów na odbiór odpadów komunalnych

W związku z wejściem w Ĺźycie znowelizowanej ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tekst jednolity Dz. U. 2012 poz. 391 z póĹşn. zm.) informujemy, iĹź zawarte przez Gminny Zakład Utrzymania Dróg Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jeziorach Wielkich umowy na odbiór odpadów komunalnych będą obowiązywały do dnia wejścia w Ĺźycie nowego systemu w Gminie Jeziora Wielkie.

                Gminny Zakład Utrzymania Dróg Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jeziorach Wielkich oświadcza, Ĺźe w chwili uruchomienia nowego systemu, to jest rozpoczęcie odbioru odpadów przez formę, z którą Gminą Jeziora Wielkie ma zawartą umowę umowy dotyczące odbioru odpadów komunalnych zawarte z tutejszym zakładem zostają automatycznie rozwiązane.

Zarządzenie w sprawie cen i opłat na 2012r.

W dziale "Do pobrania" zamieściliśmy Zarządzenie w sprawie cen i opłat na 2012 rok. 

Zapraszamy do pobierania!